Yok Artık 2 filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Caner Özyurtlu

Oyuncular: Şahin Irmak, Şebnem Bozoklu, Onur Buldu, Cem Gelinoğlu, Zafer Algöz

Tür: Komedi

IMDB: –

Vizyon Tarihi: 7 Ekim 2016 (Türkiye)

Yok Artık 2 Film Özeti

Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncuları Yok Artık 2 filminin ikinci versiyonunun izlenime girmesi için ellerinden gelen çalışmaları sürdürüyorlar. Önceki seride çok sevildiği için yeni bölümünde de küfürleri mizahi bir şekilde tasarlayıp seyircilere sunacaklar. Kendi yorumumu katacak olursam, Ali Kundilli serilerindeki baş rol oyuncusu Cem Gelinoğlu daha sonra Kolpaçino adlı filmin de baş rollerinde olan banka soyguncusu gibi tanınan tipler bu filmde önemli rol oynayacaklarını fragmandan görebilirsiniz.

yok-artik-2

Gençliğini sürekli yalanlarla geçiren özel şirkette çalışan birisi vardır ve sürekli etrafındaki kişileri yalanlarla kandırmayı başarmıştır. O kadar profesyoneldir ki insanları inandırma kabiliyeti oldukça yüksektir. Bazen hedefleri on ikiden vuramasa da yalanlar bir nevi onu korumaktadır. Geçmişten bugüne kariyerini bu kadar ilerletmişse onun kıvrak zekası sayesindedir. Peki önceki seriden aklımızdan kalanlar ve seyircinin beklentilerinden biraz bahsedersek şöyle diyebiliriz.

Yok Artık 2 Filmi

Kabak tadı veren espri ve şakalardan uzak durulması gerektiğini biliyoruz fakat her ne kadar geçen serisinde böyle olumsuzluklar olsa da Şebnem Bozoklu adlı yıldızın Kozalak repliği bizleri hayli güldürecek ve şirket sahibine ettiği küfürler kahkahanın eşiğinde olacağından eminim. Hele ki babasının yaşlı başlı olmasına rağmen cinsel içerikli sitelere giriş yapıp arama geçmişinden bazı harflere basılması gerekmediğini kızına söyleyince ve kızı da o harflere basınca cinsel kelimelerin ortaya çıkması olay olur.

yok-artik-2-fragman

Diğer yandan berberimiz sırf müşteriye vücutta temas olmasın diye can simidi takması da ayrı ironi olarak ortaya çıkar ve bizleri kahkahalara boğacaktır. Yaşlı adamın ağzı bozuk ve her seferinde berberle kavga edip kötü el hareketleri yapmaktadır. Yok Artık 2 filmi geçen serisinden bir o kadar güzel replikleriyle karşımıza çıkıyor hemen biletinizi kesin! Diğer sahnelerden birini de canlandırmak istiyorum. O ise en ufak kötü olayda 3 gün ömrüm var deyip insanları kandıran memur da ayrı bir olaydır.

Yazar Hakkında

Sinema Eleştirmeni

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.