2018’in En Çok Beklenen Filmleri

 

Merhaba SineTurk.Com ziyaretçileri, bu yazımızda sizler için son yıllarda sinemalarda gösterime giren 2018’in En Çok Beklenen Filmleri listesini derledik.

İşte Listemiz :

1) Arif V 216(5 Ocak 2018)

Başrolünü Cem Yılmaz’ın oynadığı A.R.O.G ve G.O.R.A filmlerinin 3. serisi olarak karşımıza çıkan Arif V 216, bol kahkahalı olacak gibi görünmekte olup, bir çok insan çıkmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Fragmanına baktığımız zaman çok kaliteli sinema filmi olduğunu görüyoruz.

2) Black Panther(16 Şubat 2018)

En çok merak edilen filmler arasında yer alan Marvel’ın 2018 yılında çıkaracağı ilk film olan Black Panther, Avengers film öncesinde evrenin hiç bilinmekte olmayan karakterlerinden bir tanesi filmde yer almaktadır. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan kral, düşmanlarını alt etmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için dostlarını toplamalı ve gücünü serbest bırakmalıdır…

3) Kaybedenler Kulübü Yolda(16 Mart 2018)

Çıkmış olduğu yıldan beri bir çok kişinin sevmiş olduğu Türk filmi olan Kaybedenler Kulübü’nün ikinci serisi geliyor. Özlem ve üzüntü dolu film izlemeyi sevenlere çıkıyor.

4) Solo: A Star Wars Story(25 Mayıs 2017)

Her yıl Star Wars filminin politikalarını devam ettirmekte olan Disney, modern bir üçlem içerisinde özel spin-off projelerini sürdürüyor. Bu sefer yeni çıkacak olan spin-off ise efsane karakterlerden Han Solo’ya yönelmektedir.

5) Avengers: Infinity War(27 Nisan 2018)

Süper kahramanlara ilgili olanlar için 10 senelik bir emeğin toplanacak olduğu bir film olarak gösterilebilir. Yıllarca işlenmiş olan konular tek bir filmde bağlanıyor. Bir çok kişinin merakla beklediği filmler arasında yer alıyor.

 

6) Deadpool 2(1 Haziran 2018)

Süper kahramanlar içerisinde farklı bir bakış açısı oluşturan Deadpool’un yeni filmini bu sene göreceğiz. Disney’in Fox’u satın almasıyla birlikte film içerisinde Avengers’tan esantenelerinin yer alması planlanıyor. Deadpool’un ilk filmi çok fazla beğenilmiş ve sayısızca hayran kazanmıştı. Deadpoll’un hayranları 2. filmi dört gözle bekliyor.

7) X-Men: Dark Phoenix(2 Kasım 2018)

Filmde Dark Phoenix isimli bir X-Men bulunuyor. Filmin nasıl olacağı şeklinde herhangi bir bilgi bulunmazken, ilerleyen zamanlarda net bir bilgi ortaya çıkacaktır.

 

 

Medya ve İçerik Destekçimiz : www.aypiajans.com

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

2 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.