AİLECEK ŞAŞKINIZ FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK ? Bu yazımızda sizlere ” Ailecek Şaşkınız ” filminin konusu, oyuncuları, detaylarıyla filmin incelemesini yapacağız.

Vizyon tarihi :  2 MART 2018

Yönetmen     : Selçuk Aydemir

Oyuncular    : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Cengiz Bozkurt, Güney Karacaoğlu, Binter Dinçel, Saadet Işıl Aksoy, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul

Senaryo         : Selçuk Aydemir

Yapım           : Filiz Üstün Durak, Önder Köse

Görüntü Yönetmeni :  Gökhan Tiryaki

  1. Türkiye’de komediye farklı bir boyut kazandıran Ahmet Kural & Murat Cemcir ikilisinden yeni bir proje geliyor.
    Daha önceki projelerinde de beraber çalıştıkları, yönetmenlikle beraber filmin seneraristliğini de üstlenen Selçuk Aydemir ile izleyicilere yine keyifli dakikalar yaşatacak ”Ailecek Şaşkınız” Filmi 2 Mart 2018’de vizyona girecek.

Yerli yapım komedi filminin oyuncu kadrosu da oldukça zengin. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e Cengiz Bozkurt, Güney Karacaoğlu, Binter Dinçel, Saadet Işıl Aksoy, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul gibi aralarında usta oyuncuların da bulunduğu isimler eşlik ediyor.

Ailecek Şaşkınız Filminin Konusu

Ferhat, babasının şirketinde CEO’luk görevini alan biraz şımarık bir kişiliktir. Yaptığı çocuksu hareketleriyle dikkatleri üzerine toplayan Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk dostu, şirketin ise finans müdürü olan Gökhan’dır. Ferhat ve Gökhan çalışanlarına çokta nazik davranmamaktadır. Bir gün şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoranın patronuyla dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran  Ferhat, çılgınlar gibi aşık olur. Fakat Elif narin ve saf bir genç kız asla değildir.Aldığı özel eğitimler ve verdiği üstün hizmetlerle dolu olan kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı fazlaca zor duruma düşürecektir.

Filmden KarelerFilmi izleyecek olan bütün okuyucularımıza şimdiden iyi seyirler 🙂

 

Medya ve İçerik Destekçimiz : www.aypiajans.com

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.