Ant-Man Ve Wasp Sinema Filmi

Süper baba Scott Lang’in önceden yapmış olduğu tercihlerinin sonuçlarına katlanarak hem iyi bir süper baba hem de görevini layıkıyla yerine getiren bir Ant-Man olarak beyaz perdede yer alması konu alınmış durumda. Ant-Man hem bir yandan ailesini düşünüp onların geleceğini Ant-Man Ve Wasp en iyi şekilde inşa etmenin hesaplarını yaparken öte yandan da dünyanın tüm kötülüklerini ortadan kaldırmak ve kendisine verilen tüm görevleri eksiksiz olarak yapmak için gece gündüz çalışacaktır. Aksiyon ve macera dolu dakikalar yaşanacak olan bu film 6 Temmuz 2018 tarihinde sinema severlerle beyaz perdede buluşacak. Film ABD yapımı olarak vizyona girecek. Filmin orijinal adı Ant-Man and Wasp. Film gerek konusu gerekse birbirinden sıra dışı ses ve görüntü efektleriyle şimdiden merakla beklenen yapımlar arasında yerini almış durumda.

Oyuncu Kadrosu

2018 yılının aksiyon dolu Amerikan yapımı bu filmde birbirinden usta oyuncular yer alıyor. Scott Lang rolünde Kaptan Amerika: Sivil Savaşı filmiyle yine ekranlarda olan Paul Rudd Ant-Man rolüyle yine bu filmde yerini almış olacak. Bunun yanında hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneğiyle Hollywood’un yeni prenseslerinden olmaya aday gözüyle bakılan Wasp rolündeki Evangeline Lilly de yine bu filmde başrolü almış durumda. Bununla birlikte ayrıca ekranlara gelecek bir diğer önemli oyunculardan olarak filmde Dr. Hank Pym olarak boy gösterecek olan Michael Douglas yer almakta. Birbirinden önemli isimlerin yer aldığı söz konusu bu filmde tüm özellikleriyle sıra dışı Ant-Man Ve Wasp izle dikkat çekeceğe benziyor.

Vizyon Tarihi

ABD yapımı bu filmin kesinleşmiş vizyon tarihi 6 Temmuz 2018 olarak belirtilmiş durumda. Buna göre söz konusu film birkaç ay sonra beyaz perdede seyircisiyle buluşacak. İçerisinde Kaptan Amerika filminin önemli oyuncu kadrosunu da barındıran bu aksiyon ve macera filmi her anlamda sıra dışı bir yapım olmaya hazırlanıyor. Birbirinden ustaca hazırlanmış olan ses ve görüntü efektleriyle izleyenlere dolu dolu anlar yaşatacağa benzeyen film Ant-Man Ve Wasp konusu bakımından da gerçekten dikkat çekmekte. Ayrıca Ant-Man kostümü de özel olarak hazırlanmış olması yönünden dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.