Avcının İntikamı (The Hunter’s Prayer) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: Jonathan Mostow

Senaryo: John Brancato, Michael Ferris

Oyuncular: Sam Worthington, Odeya Rush, Allen Leech, Verónica Echegui, Amy Landecker

Tür: Aksiyon, Gerilim

Ülke: ABD, Almanya, İspanya

Süre: 91 Dakika

IMDB: 5.4

Vizyon Tarihi: 18 Ağustos 2017 (Türkiye)

TANITIM

Avatar ve Titanların Öfkesi gibi filmlerin ünlü oyuncusu Sam Worthington’ın başrölde oynadığı muhteşem bir aksiyon filmi Hunter’s Prayer. Filmin senaryosu Kevin Wignall’ın 2004 yılında aynı isimle piyasa çıkan romanına dayanıyor. Filmin yönetmeni, Terminatör 3 ile kariyerinin zirvesine tırmanan Jonathan Mostow. “Chantier Films” tarfından dağıtımcılığı yapılan filmin maliyeti yaklaşık 17 milyon dolar.

Avcının İntikamı Konusu

Eski bir asker ve üst düzey bir kiralık katil olan Lucas (Sam Worthington), uyuşturucu sorunları yaşamaktadır. Yaşamını ölümcül bir silah olarak gören Lucas, aldığı son işte genç bir kızı, Ella’yı (Odeya Rush) öldürmeyi kabul etmiştir. Ella, babası karanlık bir iş adamı olan Richard Addison’dan (Allen Leech) para zimmetine geçirdiği için ölüm emri verilmiş masum bir gençtir.

Babası ve üvey annesi New York’ta öldürüldükten sonra Ella, İsviçre’de yatılı okulda hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Lucas genç kıza acır ve onu öldürmekten vazgeçerek ailesinin katillerinin peşine düşmeye karar verir. Bu tercihle ikisinin de hayatı tehlikeye girmiştir ve Ella’nın ailesini katledenleri adalete teslim etmek tek kurtuluş yoludur.

FİLMDEN KARELER

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.