Deadpool 2 Filmi

Deadpool 2 Filmin Konusu ve Özeti

Senaryosunu Rhett Reese, Paul Wernick ve Dave Cockrum adlı ünlü kalemlerin yazdığı Deadpool filminin ilki 2016 yılında gösterime girmişti. 58 milyon dolarlık nispeten minimal bütçesine rağmen 328 milyon hasılatı ile göz dolduran bu film Deadpool 2 seçeneği ile birlikte beyaz perdeye yeniden taşınıyor.

Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Tim Miller yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise ilk filmin kadrosunda yer alan genç ve başarılı aktör Ryan Reynolds ve Morena Baccarin yer alıyor. Aksiyon ve kara komediyi harmanlayarak izleyicilere keyifli ve konforlu bir seyir zevki sunan Deadpool filmi konusu ilk filmin kaldığı yerden olanca hızı ve bitmek bilmeyen temposu ile birlikte devam ediyor. İlk filmde kanser olduğunu öğrenen ve bu nedenle çeşitli biyo-teknik ve kimyasal deneylerle hayatta kalan süper kahramanın dönüşünü izlemiştik. İkinci filmde ise bol aksiyon ve yine kötü adamlara karşı kendi tarzında mücadele eden bir süper kahramanın maceralarını izleyeceğiz.

Deadpool karakteri alışılmışın dışında bir süper kahraman olması ile izleyicilerden büyük bir beğeni toplamıştı. Sakar, küfürbaz, komik ve yer yer beceriksiz bir süper kahraman olması ile birlikte hem aksiyon hem komedi sevenleri ortak noktada buluşturan bu filmin ilkinin Imdb Puanı: 8.0 iken ikinci film puanlarını da arttırarak 8.2 seviyesine kadar çıktı. Deadpool 2’de yine Marvel süper kahramanının birbirinden absürt ve bol heyecanlı, gerilim yüklü maceralarını izlemeye devam eden seyirciler büyük bir sinemasal doyum yaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda kötü adam rollerinde yer alan Brianna Hildebrand, T.J Miller ve Josh Brolin gibi ünlü isimler de yer alıyor. İkinci filmde de Deadpool’ün hem intikam öyküsü hem de aksiyon dolu dünyayı kurtarma çabaları ekibi ve özel timi ile birlikte seyircilerin karşısında yer alacak.

Deadpool İzleme Seçenekleri

İsteyenler sinemalarda bu dev filmin keyfini çıkarırken isteyenler sitemizden Deadpool 2 izle seçeneklerine erişebilirler. Bu filmi sinemalarda da sinema izleme sitelerinde de hd izleme avantajı sunulmaktadır. İsteyenler için Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı olarak farklı seçenekler de sunulmaktadır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.