Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin konusu, özeti, fragmanı, yorumları, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

FRAGMAN

FİLM DETAY

Yönetmen: James Foley

Oyuncular: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Hugh Dancy, Bella Heathcote

Tür: Dram, Romantik

IMDB: Belirlenmedi

Vizyon Tarihi: 10 Şubat 2017 (Türkiye)

TANITIM

Erika Leonard’ın çok satanlar listesine giren kitabından esinlenerek beyaz perdeye aktarılan üçlemenin ikincisi Karanlığın Elli Tonu izle 10 Şubat 2017 günü ülkemizde vizyona girecek. 2015 yılında Grinin Elli Tonu sinemalara düştüğünde farklı tepkiler oluşturmuştu. Bazı ülkelerde yasaklanan filmde çok fazla tahrik içeren sansürlü sahneler bulunuyordu. Öte yandan 1 Oscar Adaylığına layık görülen film toplamda 9 ödül alarak 570 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Edebiyat okuyan üniversite öğrencisi Anastasia Steele, stajı için gerekli olan röportaj için genç girişimci Christian Grey ile görüşmeye gidince olayların kıvılcımı ateşlenmişti. Adama duyduğu arzu karşısında şaşkınlığını gözlemleyen güzel kadın karşı tarafın kurallarına uymak zorunda kalır. Sıra dışı erotik istekler karşısında geri adım atsa da kendini bu gizemli olaylar karşısında alıkoyamaz. Grey’in karanlık sırlarını ve kendi gizli dünyasını keşfeder.

Karanlığın Elli Tonu Ne Zaman Çıkıyor

Grinin Elli Tonu 2 olarak ta lanse edilen filmin konusuna geçiyoruz. Birbirine büyük arzu duyan ikili son olarak ayrılmış ve Anastasia bir yayın evinde çalışmaya başlar. Genç ve zeki adam yeni bir teklifle gelince duygularını gizleyemeyen Steele buna karşı koyamaz. Fakat şimdi de geçmiş dönemde yaşanan olayların tekrar gündeme gelmesi sorun olacaktır. Grey’in hayatına girmiş kadınların bir bir ortaya çıkması ve onlarla yaşadığı sıra dışı ilişkileri öğrendikten sonra bir karar vermesi gerekecektir.

Özgürlüğün Elli Tonu filmiyle 2018 yılında serinin tamamlanması planlandı. Yapımcılar ilk filmdeki çok cesur sahneleri bir nevi azaltmış olarak duyumları geldi. Oyuncu kadrosuna efsane bir oyuncu olan 9,5 Hafta filminin Elizabeth’i Kim Basinger eklendi. Vancouver, British Columbia, Canada bölgesinde çekimleri tamamlanan film hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Sitemiz bünyesinde yer alan tüm film eleştirileri konusunu inceleyerek film haberleri, film önerileri ve film yorumları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

FİLMDEN KARELER

grinin-elli-tonu-2-filmi

karanligin-elli-tonu-filmi-izle

karanligin-elli-tonu-filmi

karanligin-elli-tonu

Karanlığın Elli Tonu
Senaryo8.5
Oyunculuk8.8
Görsellik7.5
Akıcılık7.7
Yaş Sınırı10
8.5Puan
Okuyucu Puanı: (44 Votes)
4.7

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.