Labirent: Son İsyan

labirent son isyan izle

2018 En İyi Filmleri

25 Ocak 2018’de vizyona giren serinin 3.bölümü, hayranlarından beklediği ilgiyi gördü. 2 saat 22 dakika süren film, Wes Ball yönetiminde izleyiciyle yeniden buluştu. Bilim kurgu, macera türünün son dönemlerdeki en beğenilen örnekleri arasında yer alan filmde başrolleri; Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Rosa Salazar, Patricia Clarkson ve Giancarlo Esposito paylaşıyor.

 

IMDB puanı 6,3 olan filmde ilk bölümde fenomen olan oyuncuları yeniden rol alması izleyiciyi memnun ederken, konunun heyecan derecelendirmesi olarak giderek artması beklentilerin de yenilenmesinin neden olarak gösterilebilir. Vizyon tarihinde filmi sinemada izleme şansı yakalayamamış olanlar online labirent 3 izle hizmetinden yararlanabilirler. Thomas ve arkadaşlarının hapsedildikleri tesisten kurtulduktan sonra yaşadıkları, yeni bölümde de adrenalin patlaması oluştururken, her seferinde daha da karmaşık bir hal alan dünyanın yeni durumu geniş bir izleyici tarafından ilgi görmeye devam ediyor.

 

 Filmin Konusu

labirent son isyan full izle

İzleyicilerin ölümcül tuzaklarla dolu Labirent ile tanıştığı ilk bölümün ardından yaşananlar heyecanın artmasını sağlarken, Thomas ve arkadaşlarının aradıkları çıkış yolu her seferinde daha da karmaşık bir hal alıyor. İlk bölümde tanışılan WICKED isimli organizasyona direnen gençler, ikinci bölümde de isyancı bir grup olan Right Hand ile karşılaşmıştı. Ekip üyelerinden Teresa’nın ihaneti neticesinde yeniden WICKED ile karşı karşıya kalan grup, kaçırılan Minho’yu kurtarmak için yeni bir plan hazırlığına girecek. 2018 en iyi filmler listesinde kendine üst sıralarda yer bulan Labirent serisi, özellikle gençlerden gördüğü ilgiyle birkaç bölüm daha çekilebilir.

Bu Dünyayı Kurtarmak İçin Son Şans Olabilir!

 

Her bölümde yeni bir hedefle karşılaşan gençler, yaratıcılığın sınırlarını zorladıkları sahnelerle dikkatleri çekmeyi başarıyor. James Dashner tarafından 2009 yılında aynı adla yayınlanan romandan esinlenerek çekilen filmin ilk bölümü beklenenden daha büyük ilgi görünce diğer bölümlerin çekilmesi de gündeme alındı. Online labirent son isyan izle seçeneği eşliğinde siz de bu hikayenin içine dahil olabilirsiniz. Filmin sonu izleyiciden geçer not alamamış olsa da kafalarda oluşan soru işaretlerinin çözümü için yeni bölümün çekilecek olduğu şimdiden söylenebilir.

 

İzleyiciden Beğeni Toplayan Oyuncular

           Dylan O’Brien: 1991 New York doğumlu oyuncu, çocukluktan beri kameralarla haşır neşirdir. Babası kamera operatörü ve annesi de oyuncu olan Dylan, oyunculuk kariyerine 2012’de çektiği bir komedi filmi ile başlamıştır.

 

           Kaya Scodelario: 1992 İngiltere doğumlu olan güzel yıldız, oyunculukla 2006 yılında çektiği bir dizi ile tanışmıştır. Robbie Williams kliplerinde de boy gösteren güzel, Karayip Korsanları serisinin 5.bölümünde de etkili bir rol almıştır.

 

           Ki Hong Lee: 1986 Güney Kore doğumlu olan oyuncu, 2011 yılında bu yana çektiği filmlerle sinema dünyasının içinde yer bulmuştur. Serinin her 3 bölümünde de yer alan Lee, dünyada esen Kore çılgınlığı içinde genç kızların hayranlığını kazanmayı da başarmıştır.

Labirent: Son isyan (Maze Runner: The Death Cure)

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.